UROCZYSTE OBCHODY 25.LECIA PARAFII PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO W SZCZECINIE – spotkania modlitewne.

UROCZYSTE OBCHODY 25.LECIA PARAFII PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO W SZCZECINIE


W dniu 22 czerwca 2018 roku
serdecznie zapraszamy parafian i mieszkańców
na wspólne spotkania modlitewne
za zmarłych, których pogrzeb odbył się w naszej parafii.

 


Piątek
– 22. 06. 2018 r.

godzina 17.00 – modlitwa za zmarłych , których pogrzeb odbył się w naszej parafii.

ROK 1993
śp. Ignacy POTER
śp. Agata WOJCIECHOWSKA
śp. Katarzyna JANECKA
śp. Czesław NYCZKA
śp. Zofia WASIOLEK  

ROK 1994
śp. Julia ŁOPACIŃSKA  

ROK 1995
śp. Romuald MICHAŁOWSKI
śp. Józef  SADOWNIK
śp. Stanisław CHOLEWICKI
śp. Stanisław KRYSIAK
śp. Henryk ZDUNOWSKI 

ROK 1996
śp. Wanda MIENTKIEWICZ
śp. Aleksander BRUNKE
śp. Wanda EJDOROWICZ 

ROK 1997
śp. Helena MICHROWSKA
śp. Zofia NADASZKIEWICZ
śp. Stanisław ŻARYMSKI
śp. Stefan MACIURAK
śp. Waldemar JÓŹWIAK 

ROK 1998
śp. Aleksandra MARKIEWICZ
śp. Ryszard BORYS
śp. Regina BOROWIECKA
śp. Apolonia ŻURAW
śp. Wiesław WASIOŁEK 

ROK 1999
śp. Alicja FRĄCKOWIAK
śp. Reiner OLBRICH 

ROK 2000
śp. Feliks LUTEK
śp. Józefa PIETRASZEWSKA
śp. Zbigniew SZKLARZ 

ROK 2001
śp. Jan BIAŁOŻYŃSKI
śp. Lucjan KACZKOWSKI 

ROK 2002
śp. Henryka WYSZATYCKA
śp. Maria KOWALSKA
śp. Stanisław WUKOWICZ   

ROK 2003
śp. Edward PISKORSKI
śp. Józef GIERROTT
śp. Anna KARBOWIAK
śp. Grażyna URBAWIK
śp. Adam GOLAŃSKI
śp. Jadwiga PLISZKA  

ROK 2004
śp. Bożena DRABIK
śp. Władysław MATUSZAK
śp. Ryszard DZIARKOWSKI
śp.  Elżbieta TURKOWSKA
śp. Bożena WOŁYNKO
śp. Urszula WOŹNIAK
śp. Czesław LIGĘZA 

ROK 2005
śp. Heinrich MISZTAL
śp. Zuzanna WŁOSEK
śp. Jakub PAZUCH
śp. Julia WOLKOW
śp. Urszula MACZUGA
śp.  Wojciech ZEPLIN 

ROK 2006
śp. Stanisław RODZEWICZ
śp. Kazimierz LIDAK
śp. Teresa NIEWIADOMSKA
śp. Agnieszka STIEWE
śp. Marian STEFANIAK
śp. Eugenia KAZIMIERSKA
śp. Zdzisław CHADACZKIEWICZ
śp. Jan GARGULSKI
śp. Leszek BARTKOWIAK
śp. Ignacy MAZUREK 

ROK 2007
śp. Bronisława LIGĘZA
śp. Longina SEMENIUK
śp. Czesław GŁOWSKI
śp. Wanda BASAMANOWICZ
śp. Tymoteusz BANACH
śp. Marek SACZUK
śp. Stanisław KUŚ
śp. Krystyna GRYCNER
śp. Anna LITNIOWSKA
śp. Anna BUDZYŃSKA
śp. Anna EMILIANOWICZ
śp.  Sławomir HOF
śp. Elżbieta MISIASZEK
śp. Krystyna PRZYBYŁA 

ROK 2008
śp. Irena KOZERA
śp. Bolesław DETKO
śp. Marek KALCZYŃSKI
śp. Andrzej KOCZALSKI
śp. Klara MACIEJEWSKA
śp. Jerzy BARTOSZ
śp. Wanda SIKOCIŃSKA
śp. Czesław DRZEWIECKI
śp. Maria CIESZYŃSKA
śp. Florian RYCHERT
śp. Stanisław PACHLA
śp. Stanisław KĘPA
śp. Henryk WOŹNIAK
śp. Irena MOŃKA
śp. Aleksander POLIKSZA
śp. Wanda WALENDZIK 

ROK 2009
śp. Emilian GBUR
śp. Anna BUCZKO
śp. Halina JACKOWIAK
śp. Elżbieta ŚWIERGULA
śp. Elżbieta FURMAŃCZYK
śp. Stanisław WOJCIECHOWSKI
śp. Tadeusz SOCHACKI
śp. Stanisław KUBIAK
śp. Mieczysław WIŚNIEWSKI
śp. Emilia DEMCZUK-MATYSIAK 

ROK 2010
śp. Wanda PARSZUTOWICZ
śp. Katarzyna FRANCMAN
śp. Antoni PIASECKI
śp. Marta BUDASZ
śp. Anna TYLKOWSKA
śp. Zofia DERDA
śp. Edmund KONIECKO  

ROK 2011
śp. Maria KOŻAŃSKA
śp. Józef MARCZEWSKI
śp. Grażyna HOŁUBICKA
śp. Maria JANICKA
śp. Leszek SZAMOCKI
śp. Leon DYNAK
śp. Benedykt BARTOSZEWICZ
śp. Jan SZYMANOWICZ 

ROK 2012
śp. Janina GOLISZEWSKA
śp. Mieczysław LIS
śp. Adam KUŚMIEREK
śp. Seweryn KIJO
śp. Rafał MARGUŁA
śp. Dominik GÓRALCZYK
śp. Ryszard BŁASZKÓW  

ROK 2013
śp. Janina ZAŁUSKA
śp. Maciej KORDYLA
śp. Maria PALCOWSKA
śp. Tadeusz SZARLEJKO
śp. Zbigniew ADAMCZYK
śp. Jan WAKIE
śp. Krystyna KWIATKOWSKA
śp. Zofia ANDRYSIAK
śp. Marlena WOSIK
śp. Antonina BARTOSZ
śp. Jan DUTKIEWICZ 

ROK 2014
śp. Tadeusz OŁDAKOWSKI
śp. Piotr BUDZYŃSKI
śp. Teresa PRZYBYŁOWSKA
śp. Andrzej MAREK
śp. Teodozja SŁOWIŃSKA
śp. Zofia STRZELEC
śp. Agnieszka BORK
śp. Mieczysława TUREMKA 

ROK 2015
śp. Wioletta SZARACHAN
śp. Jerzy KOROTKO
śp. Danuta PRZYBYLSKA
śp. Janusz NORYCA
śp. Józefa PLATA
śp. Grażyna KRASKOWSKA
śp. Kazimierz KASZUBOWSKI
śp. Kazimierz WALKOWSKI
śp. Gabriela JĘDRZEJEWSKA
śp. Władysław FABISZEWSKI
śp. Tadeusz KOWALEWSKI
śp. Mariusz WABERSKI
śp. Ryszard WIEWIÓRKOWSKI
śp. Zbigniew LACH 

ROK 2016
śp. Romuald MACIĄG
śp. Weronika SUCHOCKA
śp. Bożena DYLEWSKA
śp. Waldemar GACHOWSKI
śp. Nadzieja GIENIUSZ
śp. Jadwiga WOŹNIAK
śp. Wiesława SZUSTER
śp. Jadwiga JAKUBOWSKA
śp. Patrycja ŁAKOMIAK 

ROK 2017
śp. Tadeusz SZRAMKA
śp. Józefa GRUDZIŃSKA
śp. Irena CIEŚLAK
śp. Zofia WIATROWSKA
śp. Małgorzata WNUKOWSKA 

ROK 2018
śp. Bogusława KOZŁOWSKA
śp.  Regina SOKULSKA
śp. Andrzej ŚCIEPURO
śp. Jolanta PAŚNIK
śp. Jadwiga KRAKOWSKA
śp. Benedykt DANOWSKI
śp.  Halina ŚWIĄTEK
śp. Zofia PIŁAT –WERLING
śp. Krzysztof BAGIŃSKI
śp. Tadeusz KRYŚ
śp. Gustawa ADAMCZYK
śp.  Halina JANKOWSKA
śp. Regina BUZUGA
śp. Piotr NIESYN
śp. Edward GALANKIEWICZ
śp. Tadeusz KOZIEŁ
śp. Zbigniew ŁĘCKI
śp. Adolf SZATAŁA
śp. Ryszard PRZYBYŁA
śp. Andrzej ŁUKASIUK
śp. Alicja CHWASTEK
śp. Czesław DREWNIAK
śp. Krzysztof GRZĄSIK